Nasz zespół

CADExpert to przede wszystkim ludzie. Profesjonaliści pełni pasji, zaangażowania, otwarci na nowinki techniczne i gotowi na największe wyzwania - eksperci w swoich dziedzinach. To zespół jest naszą największą wartością.

Szczycimy się tym, że w naszym zespole wszysycy są równi. Nie ma miejsca na żadną dyskryminację, bezwzględnie przestrzegamy zasad równego traktowania w zatrudnieniu.

Prawidłowa polityka personalna i wysoka kultura organizacyjna stanowią wizytówkę naszej firmy. Oferujemy naszym pracownikom nie tylko stabilizację zawodową, ale także możliwości intensywnego rozwoju poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji i wykształcenia.

Zapoznaj się z opisami wybranych stanowisk w naszej firmie. Zobacz, jak pracujemy i czym się zajmujemy.


Architekci rozwiązań informatycznych

Specjaliści do spraw klientów kluczowych zajmujący się pozyskiwaniem i utrzymywaniem partnerskich relacji z klientami biznesowymi oraz projektowaniem indywidualnych rozwiązań IT. Prowadzą negocjacje handlowe, monitorują poziom i jakość realizowanych zleceń, opiekują się interesami klientów strategicznych.


Programiści

Zajmują się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Analizują i przetwarzają dane niezbędne do powstania żądanej aplikacji, ustalają architekturę systemu oraz wymagania dla poszczególnych składowych, nadzorują procesy implementacji i integracji rozwiązań.


Inżynierowie oprogramowania

Odpowiedzialni są za praktyczne aspekty tworzenia oprogramowania. Wykonują implementację i integrację składowych danej architektury IT, uruchamiają i testują przygotowane oprogramowanie, usuwają błędy i rozszerzają funkcjonalność oprogramowania.


Testerzy oprogramowania

Przeprowadzają testy oprogramowania – funkcjonalne, integracyjne i akceptacyjne. Oceniają testowane rozwiązanie pod kątem poprawności działania oraz przystępności interfejsu użytkownika.


Redaktorzy

Dbają o poprawność merytoryczną i językową lokalizowanych produktów. Zajmują się weryfikacją przetłumaczonego tekstu w odniesieniu do tekstu źródłowego, kontrolą jakości oraz adiustacją i korektą. Nadzorują pracę tłumaczy.


Operatorzy CAD/GIS

Przetwarzają dane papierowe i cyfrowe do nowych postaci za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Przeprowadzają wektoryzację obiektów map cyfrowych, tworzą mapy wektorowe na podstawie dokumentacji geodezyjnej, uzupełniają dane opisowe obiektów geometrycznych.


Wykładowcy, trenerzy

Zajmują się prowadzeniem szkoleń inżynierskich, w tym szkoleń w zakresie ATC. W swojej pracy łączą wykształcenie branżowe (znajomość programów CAD i wielu dziedzin IT) z doświadczeniem akademickim. Nasi szkoleniowcy posiadają certyfikaty Autodesk.


Dołącz do nas

Chcesz znaleźć się w naszym zespole i brać udział w międzynarodowych projektach? Wyślij do nas swoją aplikację. Aktualnie poszukujemy: