Nasze kompetencje

Tempo zmian technologicznych i procesy globalizacji światowej gospodarki zmuszają przedsiębiorstwa do zwiększania swej konkurencyjności na rynku. Co nas wyróżnia? Doskonałe kompetencje. Wierzymy bowiem, że fundamentem naszego sukcesu w branży IT jest nieustanne inwestowanie w rozwój naszych umiejętności. Dzięki pogłębianiu naszej wiedzy i zdobywaniu nowych doświadczeń gwarantujemy wysoką jakość, krótkie terminy i profesjonalizm w realizacji najbardziej złożonych projektów.

Nasze kompetencje koncentrują się wokół następującyh obszarów:


Umiejętności ludzi

W ciągu 15 lat działalności stworzyliśmy zespół doświadczonych ekspertów i analityków. Dzięki temu możemy realizować najbardziej złożone projekty w zakresie inżynierskich rozwiązań informatycznych. Jednocześnie stale podnosimy nasze kwalifikacje. Nasi pracownicy uczestniczą w kursach i szkoleniach, zdobywają kolejne certyfikaty, śledzą nowinki techniczne. Zawsze jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.


Znajomość technologii

Nasza wiedza to nie zbiór teorii i formułek, ale praktyczne doświadczenia. Doskonale znamy narzędzia i rozwiązania firmy Autodesk (posiadamy certyfikaty Authorised Autodesk Developer i Authorized Training Center), technologię programistyczną korzystającą z rozwiązań firmy Microsoft, a także różnorodne aplikacje i narzędzia takich firm jak ESRI, Bentley, Oracle, SAP. Znamy się na naszej branży.


Struktura organizacji

W naszej firmie pracujemy w ramach struktury projektowej. Korzystając ze sprawdzonych technik zarządzania projektami, zapewniamy niezbędną jakość usług i produktów. Masz problem? My znajdziemy najlepsze rozwiązanie.