Kariera

Aktualnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska.

Trener CAD

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń w zakresie programów CAD
  • dbałość o jakość prowadzonego szkolenia
  • otwartość na potrzeby klienta
  • umiejętność nauczania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość podstaw AutoCADa lub odpowiednika, np. BricsCAD
  • znajomość obsługi systemów operacyjnych Windows
  • znajomość pakietów Ofiice
  • umiejętność pracy z ludźmi, dzielenia się wiedzą i szybkiego zdobywania nowych kompetencji
  • zdolność szybkiego uczenia się nowych programów, zdolności organizacyjne i terminowość oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne poruszanie się w programach anglojęzycznych i przy kontaktach z firmą Autodesk

Dodatkowo:

  • znajomość programów firmy Autodesk, np. Inventor, 3ds Max, Map 3D lub odpowiedników, np. SolidWorks
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub kursów
  • uprawnienia pedagogiczne
  • ID trenera Autodesk i Certyfikaty ACC

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • budujemy środowisko pracy oparte na zasadach i partnerstwie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij na adres e-mail: praca@cadexpert.com.pl swoje CV, umieszczając w tytule wiadomości Praca – Trener CAD.